AV Devreye Alma Mühendisi / Programcı

AV Devreye Alma Mühendisi / Programcısı – Şu anda mühendislik yanlısı bir görsel-işitsel sistem entegratörü için çalışmak üzere iyi av sistemleri programlama becerilerine sahip denenmiş ve test edilmiş bir av devreye alma mühendisine ihtiyacım var.

Rol, sizi ticari, kurumsal ve eğitim pazarlarına çalışma çözümü sunan yoğun bir proje ekipleri içinde çalışırken görecek. Pozisyon, sunum çözümleri (Plazma, Projektör), görsel-işitsel raflar, video duvarları, IPTV TV sinyal dağıtımı, Cisco / Poly video konferans sistemleri, AMX / Crestron kontrol otomasyonu ile ilgili becerilere sahip, devreye alma ve av programlama konusunda en az 2 yıllık uygulamalı deneyime sahip biri için uygundur.

kitin yanı sıra ilgili tüm anahtarlama (Extron, Kramer). Bu rolün doğası gereği, kendi başınıza çalışmanız ve son kullanıcı müşterilerle etkili ve profesyonel bir şekilde iletişim kurabilmeniz beklenecektir. Ses, video, (DSP) Bi-Amp, IP’nin sağlam bir şekilde anlaşılması CV’de görmek güzel olurdu. Bu rolle ilgileniyorsanız, lütfen bana uygulamalı becerilerinizi ve önceki deneyimlerinizi detaylandıran tam bir teknik özgeçmiş gönderin.

HİÇBİR SPONSORLUK SUNULMAMAKTADIR, BK’TA YASAL OLARAK BURADA ÇALIŞMALISINIZ

AV A-V A/V İŞİTSEL-GÖRSEL İŞİTSEL-GÖRSEL AMX CRESTRON DM NVX FLEX FUSION ARAÇ KUTUSU CISCO POLY VC CISCO VİDEO KONFERANS ENTEGRASYON KURULUM RACK KRAMER EXTRON VIDEO AUDIO VISUAL VISION QSYS QSC VIDEOWALL EXTERITY IPTV LED SES ŞANTASI DSP DANTE EXTERITY MEDIASTAR KABLOSU.

 • Yayınlanma tarihi: 2-15-2023
 • İş Türü: Kalıcı, tam zamanlı
 • Maaş: Aşağıda Bize Verildi

Faydalar

 1. Yıllık isteğe bağlı performansla ilgili ikramiye
 2. Siz ve aileniz için özel sağlık hizmeti
 3. Yapabileceğiniz herhangi bir tıbbi masraf için para iadesi aldığınız sağlık hizmeti nakit planı
 4. 4 x maaşla hayat sigortası
 5. Kalıcı Sağlık Sigortası
 6. İşe Dönüş düzeni
 7. Sezonluk bilet kredi planı
 8. Yılda 25 gün tatil artı ofisin Noel’de kapanması nedeniyle ek 3 gün ücretli tatil
 9. Tüm personel için özel şefimiz tarafından hazırlanan öğle yemeği ve pasta
 10. Çalışan Refahı portalı
 11. Kişisel gelişim ve eğitim fırsatları
 12. Birinci sınıf ofis alanı

You may also like...