Cheltenham Consultancy Planlama Başkanı

Yayınlanma tarihi: 2-15-2023

İş Türü: Kalıcı, tam zamanlı

Maaş: Aşağıda Bize Verildi

Müşterimiz 50 yılı aşkın bir süredir kurulmuştur ve Birleşik Krallık’ta kamu ve özel sektör müşterilerine uzman, kişiselleştirilmiş planlama tavsiyeleri sunmak için çalışmaktadır. Bu rolde, Eğitim, Oteller, Endüstri, Eğlence, Karma Kullanım, Ofis ve Konut sektörlerindeki heyecan verici bir proje karışımı üzerinde mülk ve arazi sahipleri, geliştiriciler, şirketler ve yerel makamların yanı sıra özel kişilerle birlikte çalışacaksınız.

Fırsat

Planlama Başkanı, işletmenin sürdürülebilir büyümesi için iddialı planları ileriye götürmede kilit bir rol oynar. Buna, planlama ekibinin yönetimi ve genişletilmesi, yeni pazarların keşfedilmesi ve genişletilmesi ve kilit müşteri yönetimi dahildir. Rol, öz sermaye dışı yönetici düzeyinde olacaktır (gelecekte öz sermaye payına geçme potansiyeli ile birlikte).

Geliştirme Yönetimi, Planlama Politikası, İtirazlar ve Yürütmeyi kapsayan özel bir meslektaş ekibini yöneterek, planlama mevzuatı, insan yönetimi ve iş geliştirme konularında derinlemesine bilgi sahibi olan nitelikli bir Şehir Plancısı olacaksınız.

İşin Amacı ve Kapsamı

Planlama Başkanı, şirketin büyüme stratejisini ve satış planını desteklemek için yeni iş fırsatları yaratmaktan ve müşteri tabanını yönetmekten sorumlu planlama ekibinin kilit bir üyesi olacaktır. Rol, planlama bölümünün (ve diğer bölümlerin çapraz satışının) harici ve dahili olarak temsil edilmesini ve teşvik edilmesini, pazarlama faaliyetini ve önemli dahili ve harici paydaşlarla etkili bir şekilde çalışmayı ve kilit müşterilerimiz için projelerin günlük yönetimini içerecektir.

Neden başvurulur?

Şirket, sadece modern çalışma uygulamalarından bahsetmeyen, aynı zamanda bunlara yatırım yapan ve uygulayan, yerleşik, ileri görüşlü bir şirkettir! Müşterimiz, esnek çalışma fırsatları, sosyal etkinlikler ve ekibin her üyesinin büyümesine, gelişmesine ve potansiyelini en üst düzeye çıkarmasına olanak tanıyan her türlü fırsatı keşfetmeye gerçek isteklilik sağlayarak çalışmayı keyifli bir deneyim haline getirmeye çalışıyor!

İlgili?

Planlama hizmetlerinde yönetim ve dağıtım rollerinde çalışma deneyimi olan kişilerden haber almak istiyoruz. Bu, bölgede yerleşik ve saygın bir Danışmanlık ile birleşip kariyerinizi geliştirmek için mükemmel bir zaman. Bu işe alımı yöneten Genel Müdür, en kısa sürede uygun Planlama uzmanlarıyla tanışmak istiyor, bu nedenle lütfen aşağıda ‘başvur’ düğmesini tıklayarak ilginizi kaydedin.

İstenen yetenekler

 • RTPI
 •  Şehir Plancısı
 •  Şehir Planlama
 •  ÖLÜ
 •  Planlama Görevlisi

Faydalar

 1. Yıllık isteğe bağlı performansla ilgili ikramiye
 2. Siz ve aileniz için özel sağlık hizmeti
 3. Yapabileceğiniz herhangi bir tıbbi masraf için para iadesi aldığınız sağlık hizmeti nakit planı
 4. 4 x maaşla hayat sigortası
 5. Kalıcı Sağlık Sigortası
 6. İşe Dönüş düzeni
 7. Sezonluk bilet kredi planı
 8. Yılda 25 gün tatil artı ofisin Noel’de kapanması nedeniyle ek 3 gün ücretli tatil
 9. Tüm personel için özel şefimiz tarafından hazırlanan öğle yemeği ve pasta
 10. Çalışan Refahı portalı
 11. Kişisel gelişim ve eğitim fırsatları
 12. Birinci sınıf ofis alanı

You may also like...